Magos Linux

ROSA Linux - forum społeczności polskojęzycznej. Wszyscy zainteresowani i przyjaciele ROSA Desktop są mile widziani. Pytaj, wspieraj, zgłaszaj problemy i zapotrzebowania na pakiety oprogramowania. W miarę możliwości znajdziesz tutaj wsparcie w rozwiązaniu problemów technicznych z instalacją oraz użytkowaniem tej przyjaznej dla nowicjuszy dystrybucji Linuksa.
Ответить
Robert
Сообщения: 253
Зарегистрирован: 29 мар 2016, 16:41
Operating system: Arch Linux Xfce+compiz - 64 Bit

Magos Linux

Сообщение Robert » 09 июн 2016, 12:38

Witam chciałem sobie pobrać Magos Linux ale zamiast pliku iso są pliki tar.gz ,a więc moja prośba do społeczności Rosyjskiej czy mógłby mi ktoś z Was podać link do bezpośredniego pobierania Magos w formacie iso,bo chciałbym go sobie zainstalować na VirtualBox.
Arch Linux Xfce+compiz - 64Bit Linux User #621110

Robert
Сообщения: 253
Зарегистрирован: 29 мар 2016, 16:41
Operating system: Arch Linux Xfce+compiz - 64 Bit

Re: Magos Linux

Сообщение Robert » 09 июн 2016, 15:57

Dzięki wielkie za pomoc sam znalazłem torrenta i go pobrałem.
Arch Linux Xfce+compiz - 64Bit Linux User #621110

Аватара пользователя
Галахов Роман
Сообщения: 2349
Зарегистрирован: 26 фев 2012, 20:02
Operating system: Rosa R12.1 Fresh Plasma (HP ProBook 440 G4 (y7z81ea))
Откуда: Моск. обл. Волоколамск

Re: Magos Linux

Сообщение Галахов Роман » 09 июн 2016, 18:36

Robert писал(а):Witam chciałem sobie pobrać Magos Linux ale zamiast pliku iso są pliki tar.gz ,a więc moja prośba do społeczności Rosyjskiej czy mógłby mi ktoś z Was podać link do bezpośredniego pobierania Magos w formacie iso,bo chciałbym go sobie zainstalować na VirtualBox.
Robert писал(а):Dzięki wielkie za pomoc sam znalazłem torrenta i go pobrałem.
Польско говорящее сообщество, пока, очень маленькое. Основное сообщество - Русско говорящее. Если знаете Русский (или через переводчик) то быстрее найти помощь там...
translate.yandex.ru
Polsko mówiące społeczność, na razie, jest bardzo małe. Główne społeczność - Rosyjsko mówiące. Jeśli znasz Rosyjski (lub przez tłumacza), to szybciej znaleźć pomoc...
Rosa 2021.1 Fresh KDE5 x64-86 (HP ProBook 440 G4 (y7z81ea))

Ответить

Вернуться в «ROSA-Polska»