Problem z Wine w Rosa Fresh

ROSA Linux - forum społeczności polskojęzycznej. Wszyscy zainteresowani i przyjaciele ROSA Desktop są mile widziani. Pytaj, wspieraj, zgłaszaj problemy i zapotrzebowania na pakiety oprogramowania. W miarę możliwości znajdziesz tutaj wsparcie w rozwiązaniu problemów technicznych z instalacją oraz użytkowaniem tej przyjaznej dla nowicjuszy dystrybucji Linuksa.
Ответить
Robert
Сообщения: 253
Зарегистрирован: 29 мар 2016, 16:41
Operating system: Arch Linux Xfce+compiz - 64 Bit

Problem z Wine w Rosa Fresh

Сообщение Robert » 11 апр 2016, 18:47

Witam mam problem z Wine po zainstalowaniu z repro 64-bitowej wersji,ponieważ taką mam architekturę i po aktualizacji wine mono oraz wine gecko gdy chcę uruchomić plik exe nic się nie dzieje.Chciałbym dodać że przed uruchomieniem pliku exe wchodziłem we właściwości i zaznaczałem wykonywalny.Proszę o pomoc.
Arch Linux Xfce+compiz - 64Bit Linux User #621110

Аватара пользователя
Delles
Сообщения: 1785
Зарегистрирован: 18 авг 2015, 19:52
Operating system: GNU/Linux : ROSA Desktop Fresh R7 (x86_64). Не обновлял.

Re: Problem z Wine w Rosa Fresh

Сообщение Delles » 11 апр 2016, 19:07

I never used wine (simply no need in it), but this is just to say that if you use wine (and/or playonlinux), you certainly need an antivirus, because malware written for Ws will be able to work on your computer, in wine.
Talk is cheap. Show me the code.
Linus Torvalds

Robert
Сообщения: 253
Зарегистрирован: 29 мар 2016, 16:41
Operating system: Arch Linux Xfce+compiz - 64 Bit

Re: Problem z Wine w Rosa Fresh

Сообщение Robert » 11 апр 2016, 19:15

Dziękuje bardzo no tak wine to pliki exe a pliki exe to windows a windows to wirusy jeszcze raz bardzo dziękuje w takim razie nie będę instalował wine.A więc zamykam temat.
Arch Linux Xfce+compiz - 64Bit Linux User #621110

Ответить

Вернуться в «ROSA-Polska»